Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.
Programmaboekje 52e_MJH-Cup.pdf
Deze editie van de Meester Jan Hidding Cup zal in het teken staan van onze oud-organisator Jan Remmerde. Zelfs bij de huidige edities was Jan nog steeds van waarde, omdat hij zijn notities altijd bij zich had. Elke eindstand en elk doelpunt werd bijgehouden. Eigenlijk was Jan zijn tijd al ver vooruit, als je kijkt dat men nu veelal bezig is met data in het voetbal. Deze data zat namelijk allemaal op het kladje bij Jan. Om hem op een speciale manier te eren hebben we deze editie eenmalig de naam van het toernooi veranderd. Daarnaast zullen alle penaltybokalen vanaf dit jaar de Jan Remmerde – penaltybokalen heten.
Helaas constateren we al een aantal jaren dat het aantal jeugdleden steeds minder wordt. Vorig jaar konden we, met hangen en wurgen, vier teams bij elkaar krijgen. Dit jaar zullen we het met één team minder moeten doen. Hierdoor zullen we één voorronden-dag moeten schrappen. Hiervoor in de plaats komt dan wel een zeskamp voor de jeugd, waarbij de teams ook punten kunnen verdienen voor de finale dag. We spelen daarom de voorronden op zaterdag 3 juni, zeskamp op 10 juni en vervolgens de slotdag op 17 juni. Leuk feitje: dit jaar is het voor het eerst dat alle teams een meisje als aanvoerder hebben!
Ook dit jaar hopen we een mooi toernooi - wat een prachtige traditie is binnen onze club- en een prachtige slotdag neer te kunnen zetten, met vooral veel spelplezier! De slotdag kent ook dit jaar weer verschillende mooie elementen:
Tot 3, 10 en 17 juni!
Gertjan Tijssen
Eric Tijssen
Hessel Gerritsen
Joeri Willemsen
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.